LUKÁŠ, MATYÁŠ, KYBLÍK, MAŘKA a AMÁLKA
čemba.jpg
Česká MountainBiková Asociace
    
Vše co jste chtěli vědět o biku, ale báli jste se zeptat...
Naše vrcholová soutěž...
Nejen Šmejkalí fotky...
Fotogalerie Kryštofa, Kláry a Tobiáše. Včetně nemála bikových akciček.

Bajkvyjížďky

Letos asi žádná změna, takže asi takhle:

Dáme si předsevzetí vyrazit častěji než loni, dejme tomu aspoň jednou za měsíc. Pokud se chcete dovědět něco víc a nebrat vyjížďky úplně pasívně, tady je návod jak na to:

Klasická bajkvyjížďka, tak jak byla chápána doteď nepřestává existovat. Budu-li i příští rok vědět s nějakým cca týdenním předstihem že bych někam jel, udělám plus mínus nástřel trasy, zvolím čas a pošlu přes mail pozvánku. Po projetí se pak v nějakém kloudném čase dokopu a hodím vám sem statistiky, profily, zákresy do mapy, fotky a občas i článek o tom jaké to bylo.

A pak je tu ještě novinka, systém v systému: Last Minute vyjížďka. Celé je to volně otevřené jako diskuze, kdokoli bude vědět že chce tehdy a tehdy vyjet s tím, že by se třeba někdo přidal, prostě to sem napíše. Díky tomu, že se diskuzní příspěvky objevují i na úvodní stránce má jakous takous šanci, že někdo zareaguje. Zároveň vás, tedy stávající účastníky vyjížděk obesílám s updatem, zda chcete zůstat na mail listu, popřípadě do něj někoho doplnit. Až bude tenhle seznam upřesněný, každý uvedený obdrží tento seznam pro možnost obeslat s upozorněním ostatní.
Tyto vyjížďky budou zcela v režii pořádajícího, pokud bude chtít, není problém zde zveřejnit vše co se událo, nebo i tracklog, fotky nebo co já vím co ještě budete chtít.

V kořenovém adresáři jsou i mé výplody k navigaci na kole a tak co mne občas napadne.

Takže se těším, biku zdar
Nemapová navigace dnes - obrázek

Nemapová navigace dnes - obrázek

S Forerunnerem v akci

Počátkem letošního roku jsem jako malý pracovní bonus upgradoval krabičku, kterou už nějaký ten rok vozím na řidítkách, popř. nosím na ruce. Tenhle článeček se bude zabývat Garmin Forerunnerem 305, ale taky tím, proč zrovna takový způsob navigace a proč ne ten klasický.

GARMIN FORETREX 101 PO PÁR LETECH UŽÍVÁNÍ - obrázek

GARMIN FORETREX 101 PO PÁR LETECH UŽÍVÁNÍ - obrázek

GPS-ka vožená na řidítkách vzbuzuje u těch, co jedou s vámi spoustu otázek a tak, požádán o to už po několikáté, jsem si řekl proč ne a zkusil napsat recenzi.

Neříkám, že to umím, neříkám že nejsem zaslepen „důvody potvrdit si proč jsem si něco tak drahého koupil“, neříkám že jsem běžný biker nebo dokonce cyklista. Proto lze už na začátku napsat, že recenze zřejmě bude zaujatá, na druhou stranu však hodně lidí kolem mne jezdí taky „zaujatě“ a zná mne, takže jim to třeba pomůže v hledání toho, co by rádi vozili na řidítkách oni.

Poslední aktualizace: 1.2.2013 Přechod na Google+
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one